ASKOR YUMAR DERBI

INTERSAMPION

Mladi sampion Srbije

Mladi sampion Crne Gore

Sampion Bugarske

Sampion Srbije

 

Rodjena 20.06.2009., vl. Simic Polina, odg. "RUSKI IZVOR".

 

Uvezena iz Rusije (Ekaterinburg). Potomak pasa starih Uralskih linija, unuka Shajmerdena, praunuka Jakoba od Orlovih, ima u rodovniku pse linije AFI.

 

Veoma lepa eksterjerno zenka, pobednica mnogih izlozbi, Najlepsi pas izlozbe (BIS) Specijalizovane izlozbe Ruskih rasa - Banja Luka 2011 (sudije - Smelov S.P.(RUS). Odlicnog karaktera - neustrasiva, odana,  odlican cuvar, veoma ostrog, ali stalozenog temperamenta.

 

Uzgoj: D-leglo, R-leglo 

 

PEDIGREE

DYSPLASIA SERTIFICATE / DISPLAZIJA SERTIFIKAT

CHAMPIONSHIPS AND AWARDS / SAMPIONATI I DIPLOME:

PHOTO ALBUM / FOTO ALBUM

DOG SHOW / IZLOZBE:

 

Razred mladih / Youth class:

 

1. KARAKAN CLUB DOG SHOW OF THE RUSSIAN BREED (HUNGARY) - excellent, sudija Eva Mayerova (SK)

2. CAC STARI BANOVCI 2.05.2010. - PRM (CAJC), sudija Z.Brankovic (SRB)

3. CACIB SUBOTICA 16.05.2010. - PRM (CAJC), JBOB, sudija - B.Tibor (SRB)

4. CAC KRAGUJEVAC 30.05.10. - PRM (CAJC), BOB, sudija T.Konrad (SRB)

5. CACIB PODGORICA 18.09.2010 - PRM (CAJC), BOB, sudija K.Litov (BUL)

6. SPECIJALIZOVANA IZLOZBA KLUBA RUSKIH RASA CRNE GORE 18.09.2010. - II excellent, sudija O. Gorbachevski (RUS)

7. CAC KOLASIN 19.09.2010. - PRM (CAJC), sudija V.Mudresa (MNE)

 

Razred zrelih / Open class:

 

8. CLUB SKAARO RUSSIAN BREEDS DOG SHOW (SLOVAKIA) 10.09.2011. - R.CAC, sudija V. Markov (RUS)

9. CACIB NOVI SAD 25.09.2011. - CAC, CACIB, BOB, sudija N.Davidovic (SRB)

10. CAC TEMERIN 1.10.2011. - CAC, BOB, sudija M.Veselinov (SRB)

11. CLUB CCRTT DOG SHOW (ROMANIA) 8.10.2011. - R.CAC, sudija M. Polivanov (RUS)

12. CACIB ARAD (ROMANIA) 8.10.2011. - CAC, R.CACIB, sudija Iliev Warius (RO)

13. SPECIJALIZOVANA IZLOZBA KLUBA RUSKIH RASA R.SRPSKOJ BANJA LUKA - CLUB OF THE RUSSIAN BREED SHOW 27.11.2011. - CAC, BOB, BIS. Sudija - Smelov (RUS)

14. CLUB SKAARO RUSSIAN BREEDS DOG SHOW (SLOVAKIA) 21.04.2012. - III "excellent", sudija Jana Gavrilova (RUS)

15. CACIB SOFIA (BULGARIA) 28.04.2012. - CAC, CACIB, BOB, BOG, sudija Hans Berwolf (AUS)

16. CACIB SOFIA (BULGARIA) 28.04.2012. - CAC, CACIB, BOB, sudija Georgi Hristozov (BULG)

 

Razred sampiona / Champion class:

 

17. CAC STARI BANOVCI 2.05.2012. - CAC, sudija P.Zikic (SRB)

18. CAC STARA PAZOVA 19.05.2012. - CAC, BOB, sudija P. Paroci (SRB)

19. CACIB HODMEZOVASARHELY (HUNGARIA) 8.9.2013 - CAC, CACIB, BOB, sudija/ judge - Mick Svaljek (AUSTR)

20. CACIB IRIG 13.7.2014 - CAC, CACIB, sudija - Nenad Maric (SRB)

welcome!


website counter

Free Web Page Counters
free counters