ALADZA IZ RUSKOG IZVORA

NAJLEPSE STENE SVETSKE IZLOZBE -  2009., SLOVACKA

MLADI SAMPION SRBIJE

MLADI SAMPION MAKEDONIJE

MLADI SAMPION BUGARSKE

SAMPION CRNE GORE

SAMPION SRBIJE

SAMPION RUMUNIJE

GRAND SAMPION RUMUNIJE

SAMPION CENTRALNE I ISTOCNE EVROPE

SAMPION KLUBA RUSKIH RASA CRNE GORE

SAMPION KLUBA (NAJBOLJA ZENKA) "MOLOSS" SLOVENIJA

INTERCHAMPION

  

ALADZA je kcerka uvezenih iz Rusije BAYBURI SHANDI ZHAMAL i ZHAANBEKA. Pretstavnik naseg prvog legla. Pogledajte informacije o celom leglu na nasem sajtu!

 

Pedigre ALADZE (ilustrovani)

Pedigre ALADZE (do 10 generacija unazad)

Foto album

SAMPIONATI:

IZLOZBE:

 

Razred baby

 

1. 06.09.2009. CACIB OBRENOVAC - "najbolja beba", "vrlo perspektivna", sudija Nenad Stojmenovic (SRB)

2. 26.09.2009. CACIB NOVI SAD - "najbolja beba", "vrlo perspektivna", sudija Zizakov Vladimir (SRB)

 

Razred stenaca

 

3. 09.10.2009. Bratislava, Klupska izlozba SKAaRO - 2 "vrlo perspektivna", sudija Belkin Aleksey (RUS)

4. 10.10.2009 Bratislava WDS 1 mesto, "vrlo perspektivna", "najbolje stene", sudija Evgeniy Kuplauskas (RUS)

 

Razred mladih

 

5. 03.04.2010. CAC Novi sad - PRM, BOB, sudija Jana Gavrilova (RUS)

6. 10.04.2010. CACIB Indjija - PRM, sudija Djordje Bozanic (SRB)

7. 11.04.2010. CACIB Vrsac - PRM, BOB, sudija Vesna Bojovic (SRB)

8. 01.05.2010. CAC Crna Gora- "vrlo dobra" , sudija Savicic Nebojsa (SRB)

9. 01.05.2010. CAC Bugarska - PRM, sudija Mudresa Vasko (CG)

10. 02.05.2010. CAC Petrovac - PRM, sudija Nikola Angelovski (MK)

11. 02.05.2010. CAC Makedonija - PRM, sudija Voja Brajovic (CG)

 

Razred intermedija

 

12. 18.09.2010. CACIB Podgorica - CAC, CACIB, sudija Kamen Litov (BUL)

13. 18.09.2010. Specijalka KRR Crne Gore - CAC, Klupska prvakinja, BOB i BIS, sudija O.Gorbacevski (RUS) , CH Crne Gore.

14. 19.09.2010. CAC Kolasin - CAC & BOB, sudija Vasko Mudresa (CG)

15. Klupska izlozba MOLOS Kluba Slovenije (Evropska izlozba u Celju) - CAC, 2 mesto za najbolju kuju, sudija Stefan Sinko (SLO)

 

Razred sampiona

 

16. 07.11.2010. CACIB Beograd - CAC, CACIB, sudija Milosav M. Babic (SRB)

17. 05.03. 2011. Specijalizovana izlozba Kluba RR Srbije - "odlicna" van konkurencije, sudija Tatjana Ivanova (RUS)

18. 06.03.2010. CACIB Beograd - CAC & CACIB, sudija Zoran Curcic (SRB)

19. 30.04.2011. CACIB Temisvar - CAC, CACIB, CH Romania, sudija Milivoje Urosevic (SRB)

20. 01.05.2011. CACIB Temisvar - CAC, CACIB, Grand Ch Of Romania, sudija Kamen Litov (BUL)

20. 25.09.2011. CACIB Novi Sad - CAC, R.CACIB, sudija Nenad Davidovic (SRB)

21. 27.11.2011. Specijalka Ruskih Rasa Banja Luka, CAC u razredu Sampiona, 2 mesto za klupsku pobednicu, sudija Smelov (RUS)

22. 15.07.2012. CACIB Irig - CAC, CACIB

welcome!


website counter
free counters