NAJLEPSE STENE SVETSKE IZLOZBE - 2009., SLOVACKA
MLADI SAMPION SRBIJE
MLADI SAMPION MAKEDONIJE
MLADI SAMPION BUGARSKE
SAMPION CRNE GORE
SAMPION SRBIJE
SAMPION RUMUNIJE
GRAND SAMPION RUMUNIJE
SAMPION CENTRALNE I ISTOCNE EVROPE
SAMPION KLUBA RUSKIH RASA CRNE GORE
SAMPION KLUBA (NAJBOLJA ZENKA) "MOLOSS" SLOVENIJA
INTERCHAMPION
ALADZA je kcerka uvezenih iz Rusije BAYBURI SHANDI ZHAMAL i ZHAANBEKA. Pretstavnik naseg prvog legla. Pogledajte informacije o celom leglu na nasem sajtu!
SAMPIONATI:
IZLOZBE:
Razred baby
1. 06.09.2009. CACIB OBRENOVAC - "najbolja beba", "vrlo perspektivna", sudija Nenad Stojmenovic (SRB)
2. 26.09.2009. CACIB NOVI SAD - "najbolja beba", "vrlo perspektivna", sudija Zizakov Vladimir (SRB)
Razred stenaca
3. 09.10.2009. Bratislava, Klupska izlozba SKAaRO - 2 "vrlo perspektivna", sudija Belkin Aleksey (RUS)
4. 10.10.2009 Bratislava WDS 1 mesto, "vrlo perspektivna", "najbolje stene", sudija Evgeniy Kuplauskas (RUS)
Razred mladih
5. 03.04.2010. CAC Novi sad - PRM, BOB, sudija Jana Gavrilova (RUS)
6. 10.04.2010. CACIB Indjija - PRM, sudija Djordje Bozanic (SRB)
7. 11.04.2010. CACIB Vrsac - PRM, BOB, sudija Vesna Bojovic (SRB)
8. 01.05.2010. CAC Crna Gora- "vrlo dobra" , sudija Savicic Nebojsa (SRB)
9. 01.05.2010. CAC Bugarska - PRM, sudija Mudresa Vasko (CG)
10. 02.05.2010. CAC Petrovac - PRM, sudija Nikola Angelovski (MK)
11. 02.05.2010. CAC Makedonija - PRM, sudija Voja Brajovic (CG)
Razred intermedija
12. 18.09.2010. CACIB Podgorica - CAC, CACIB, sudija Kamen Litov (BUL)
13. 18.09.2010. Specijalka KRR Crne Gore - CAC, Klupska prvakinja, BOB i BIS, sudija O.Gorbacevski (RUS) , CH Crne Gore.
14. 19.09.2010. CAC Kolasin - CAC & BOB, sudija Vasko Mudresa (CG)
15. Klupska izlozba MOLOS Kluba Slovenije (Evropska izlozba u Celju) - CAC, 2 mesto za najbolju kuju, sudija Stefan Sinko (SLO)
Razred sampiona
16. 07.11.2010. CACIB Beograd - CAC, CACIB, sudija Milosav M. Babic (SRB)
17. 05.03. 2011. Specijalizovana izlozba Kluba RR Srbije - "odlicna" van konkurencije, sudija Tatjana Ivanova (RUS)
18. 06.03.2010. CACIB Beograd - CAC & CACIB, sudija Zoran Curcic (SRB)
19. 30.04.2011. CACIB Temisvar - CAC, CACIB, CH Romania, sudija Milivoje Urosevic (SRB)
20. 01.05.2011. CACIB Temisvar - CAC, CACIB, Grand Ch Of Romania, sudija Kamen Litov (BUL)
20. 25.09.2011. CACIB Novi Sad - CAC, R.CACIB, sudija Nenad Davidovic (SRB)
21. 27.11.2011. Specijalka Ruskih Rasa Banja Luka, CAC u razredu Sampiona, 2 mesto za klupsku pobednicu, sudija Smelov (RUS)
22. 15.07.2012. CACIB Irig - CAC, CACIB